Лоян Mingzhen підшипників сталі м'яч Co., ТОВ

Продукти

Knowledge

Коротка історія сталевих куль

Source:Mingzhen Підшипники Лоян сталеві кульки Co., ТОВ | Updated: Sep 05, 2017

Steel Ball.jpg

У 1883 році FAG німецькою, створений у світі перший м'яч grinder. Його поява є настільки примітивні; його структура — це так просто. його розміру є настільки скромним. Тим не менш, його народження створений на початку виробництва людського сталева куля. Це було історію 121 років.

У напівфеодальної і напів-колоніальної Китаю не є китайські власний підшипник промисловості. Під час анти-японської війни НТН створена підшипниковий завод (Окупації попередника) для адаптації до картографічного обслуговування. Контролювати підшипник технології виробництва, використання сталевих куль є виробництва японської і відправлені до Китаю для складання. У 1948 році був звільнений Окупації. Цзінь deyuan, пісня Shifa та ін в Окупації підшипниковий завод вирішив змінити ситуацію відсталість, що китайці не може виробляти сталевих куль. За відсутності технології та малюнки вони виробляють обладнання на руках, шліфувальні циліндра в сфері, створюючи китайський перший сталева куля, створюючи історію китайських сталевих куль виробництва.

Після звільнення, під керівництвом ідеологічних центральний уряд хоче відновлення економіки країни якомога скоріше, встановити новий китайський промислові системи стан створено низку масштабних ключових підприємств. Як незамінний аксесуари в металургії, сільськогосподарської техніки, хімічних речовин, авто, трактори, Верстати й військової промисловості – підшипник безсумнівно входить в рядах. Окупації, був уперше включений у сфери ключових розвитку. Пізніше через необхідність у корейській війні, встановлюється HRB. Окупації і HRB імпортовані обладнання для виготовлення сталева куля з Радянського Союзу, відправка Gong Zhaoliang, Лі Shiliang та інші, для вивчення в Радянському Союзі, імпорт сталева куля, виготовлення техніки та менеджменту шлях Радянського Союзу.

В 1950 році будівництво Лоян несучих заводу (включені сталева куля семінар) був перераховані в якості одного з 156 ключ проекти що Радянського автоматизованого до Китаю. Весь завод допомагає Радянським Союзом. БудівництвоОкупації, HRB і LYCвказує на те, що китайські сталева куля виробництв ступив на систематичне, масштабні та промислово розвинених виробництва. Завдяки впливу умов та трансплантації радянського виробництва режимі підшипник підприємства було змінено з кільця прокатки елементів і клітці, доки всі процеси Асамблеї все закінчиться підприємства. Сталева куля є важливою складовою у підшипниках. Для того, щоб зустрітися відповідні вимоги підприємств, Окупації, HRB та LYC підшипниковий завод міг встановити свої власні сталева куля виробничого цеху за допомогою експертів Радянського Союзу. Вони почали виготовляти сталевих куль у великій кількості й культивуються ряд магістральної для виготовлення сталева куля. Як це було, Окупації, HRB і LYC є батьківщиною китайських сталевих куль.

У той час м'яч виробництво було не вітчизняним стандартом. Він використовується стандарт Радянського Союзу ГOCT3722 і виробництво сорт сталева куля Ⅰ, ⅱ і Ⅲ (що еквівалентно поточного G10, G20 та G40). Що стосується реальне виробництво класу більше 95% сорт Ⅲ і дуже невелика кількість продуктів є клас ⅱ. З процесу над сорт Ⅰ не можуть бути виготовлені. Деякі продукції військового призначення вона має особливі вимоги. Це збільшить у одному канаві притирання метод для задоволення вимог сорт, але цей метод має стомлюючий процес, підвищення ефективності виробництва низький, Велика різниця розмір паз і висока вартість виробництва.

Реформу і відкриття китайський підшипник промисловості розробив швидко. Особливо запровадження іноземного капіталу і додаванням приватного капіталу, це прискорює розвиток китайський підшипник промисловості. Як важливі несучої частини 'сталева куля' вона також уклала ряди потужність виробництва з підшипник.


Розслідування

За наявності будь-який запит про посилання або співпраці будь ласка, не соромтеся, пишіть нам на info@mzsteelball.com або використовувати цю форму запиту. Наш представник зв'яжуться з вами протягом 24 годин. Дякуємо вам за інтерес, проявлений до нашої продукції.

Зв'язатися з нами
Адреса: Село Liupo, село Mangling, Yanshi, Лоян, провінції Хенань, Китай.
Телефон: +86 (0)379 6439 0720
Факс: +86 (0)379 6439 0720
Електронна пошта:info@mzsteelball.com
Головна | Про нас | Продукти | Технічна інформація | Фотогалерея | Новини & подія | Зв'язатися з нами | Мобільний телефон | XML | Головна сторінка