Лоян Mingzhen підшипників сталі м'яч Co., ТОВ

Продукти

Knowledge

Характеристика куль сталевої сталі

Source:Лоян Мінжан підшипники сталевих кульок Co., ТОВ | Updated: Aug 08, 2017

Casting Steel Ball.jpg

Литий сталевий м'яч виробляється шляхом лиття. Він зазвичай використовується на цементних заводах, електростанціях, хімічних заводах, фабриці з виробництва кварцових піску, заводі з виробництва силіконової піску тощо.

Литий сталевий м'яч можна розділити на три категорії з-за різного вмісту хрому: високоміцний сталевий куль, середній хромований сталевий кульок і низький кут хромової сталі. Однак через відмінності вмісту хрому в литому сталевому кулі їх характеристика не однакова. Кожна з литих сталевих м'ячів описується окремо, як показано нижче:

1. Високі показники якості хромових сталевих куль

Вміст хрому в шару високої хромової сталі більше або дорівнює 10,0%. Вміст вуглецю становить від 1,80% до 3,20%. Відповідно до національних стандартів, твердість шару високої хромистої сталі повинна бути не менше 58 ХРС, а величина впливу повинна бути більшою або рівною 3,0 Дж / см2. Щоб досягти твердості, високотемпературна хромована сталь повинна використовувати високотемпературне гартування і гарт. В даний час існує два способи гартування високоякісного хромованого кульки на внутрішньому, включаючи гасіння масла та гасіння вітру. Якщо твердість випробувань високого кута хром менше, ніж 54HRC, це означає, що воно не гаситься.  

2. Показники якості середніх хромових сталевих кульок

Вміст хрому в середній хромованій сталевій кулі становить від 3,0 до 7,0%, а вміст вуглецю становить від 1,80% до 3,20%. Його значення впливу не повинно бути менше, ніж 2.0j / см2. Національні стандарти вимагають, щоб твердість середнього хромового кульки повинна бути більше або дорівнює 47 HRC. Щоб забезпечити якість, середній хромована сталева куля повинна бути високотемпературною, щоб уникнути литтєвого стресу. Якщо поверхня сталевого кульки чорного та червоного кольору, то доведено, що сталеве м'яч обробляється за рахунок високої температури. Якщо поверхня сталевого кулька ще має металевий колір, ми можемо судити про те, що сталеве м'яч не обробляється.

3. Індикатори якості низьких хромових сталевих куль

Взагалі вміст хрому в шару низької хромової сталі становить від 0,5% до 2,5%, а вміст вуглецю становить від 1,80% до 3,20%. Тому, згідно з національними стандартами, твердість шару низької хромової сталі не повинна бути меншою, ніж 45HRC, а величина впливу повинна бути не менше 1,5j / cm2. Низька хромована сталева куля також потребує високої температури, щоб гарантувати якість. Це лікування може усунути стрес під час лиття. Якщо поверхня сталевого кулька глибока, доведено, що сталеве м'яч обробляється за рахунок високої температури. Якщо поверхня сталевого кулька ще має металевий колір, ми можемо судити про те, що сталеве м'яч не обробляється.


Розслідування

За наявності будь-який запит про посилання або співпраці будь ласка, не соромтеся, пишіть нам на info@mzsteelball.com або використовувати цю форму запиту. Наш представник зв'яжуться з вами протягом 24 годин. Дякуємо вам за інтерес, проявлений до нашої продукції.

Зв'язатися з нами
Адреса: Село Liupo, село Mangling, Yanshi, Лоян, провінції Хенань, Китай.
Телефон: +86 (0)379 6439 0720
Факс: +86 (0)379 6439 0720
Електронна пошта:info@mzsteelball.com
Головна | Про нас | Продукти | Технічна інформація | Фотогалерея | Новини & подія | Зв'язатися з нами | Мобільний телефон | XML | Головна сторінка