Лоян Mingzhen підшипників сталі м'яч Co., ТОВ

Продукти

Knowledge

Поточний стан Карбід контролю якості несучих сталі в Китаї і за кордоном

Source:Лоян Mingzhen підшипників сталі м'яч Co. ТОВ | Updated: Jul 11, 2016

У порівнянні з GCr15 hypereutectoid підшипників сталі, контроль Карбід відноситься в основному до зональних ферритові для середнього вуглецю несучих сталі і інфільтрації несучих сталі. Технологія керування полегшується відносно проблеми немає сітки Карбід hypereutectoid підшипників сталі, середній вуглецю несучих сталі і інфільтрації несучих сталі. Може бути, це може бути зв'язку, як ще один фактор, що середній вуглецю несучих сталі і інфільтрації несучих сталі досягає 30-50% за кордоном. Для того, щоб поліпшити однорідність і зменшити розмір Карбід. З одного боку, ми можемо прийняти технології низькотемпературна контролюється прокатки та охолодження контролю зменшити і придушити reticular Карбід, підготувати відпалу пізніше spheroidizing. З іншого боку, для hypereutectoid підшипників сталі може поліпшити ізотермічних Відпал досягти вишуканість і гомогенізації на Карбід. Цикл індукційні spheroidizing Відпал технології і була використана в spheroidizing Відпал гарячі GCr15SIMn підшипників сталеві. І це додаток зрозумів, карбіду переробки протягом декількох хвилин, які скоротити час pheroidizing відпалу і поліпшити вишуканість і гомогенізації на Карбід. Таким чином, для підшипник сталі величезний розвиток місця для ізотермічні випалення в карбіду і нам потрібні подальші дослідження в майбутньому.

Лоян Mingzhen несуча сталева Co., ТОВ виробництво несучої використовується сталева куля більш ніж 20 років. Наші несучих сталевих куль експорту для Америки, Японії, Кореї, Чехії, Іспанії, Канади, Росії, Словенія і так далі. Ми вважаємо, що наш сталева куля буде йти, протягом усього світу в залежності від наших кращих сталевих куль і відмінним сервісом. Лоян Mingzhen робить підшипник працювати більш гладкою і плавною. Приєднуйтесь до нас зараз в наш експерт несучих кулі, щоб задовольнити себе.


Розслідування

За наявності будь-який запит про посилання або співпраці будь ласка, не соромтеся, пишіть нам на info@mzsteelball.com або використовувати цю форму запиту. Наш представник зв'яжуться з вами протягом 24 годин. Дякуємо вам за інтерес, проявлений до нашої продукції.

Зв'язатися з нами
Адреса: Село Liupo, село Mangling, Yanshi, Лоян, провінції Хенань, Китай.
Телефон: +86 (0)379 6439 0720
Факс: +86 (0)379 6439 0720
Електронна пошта:info@mzsteelball.com
Головна | Про нас | Продукти | Технічна інформація | Фотогалерея | Новини & подія | Зв'язатися з нами | Мобільний телефон | XML | Головна сторінка