Лоян Mingzhen підшипників сталі м'яч Co., ТОВ

Продукти

Knowledge

Підсилення поверхні сталевих куль

Source:Лоян Мінжан підшипники сталевих кульок Co., ТОВ | Updated: Jul 07, 2017

Steel Balls.jpgУ процесі поліпшення контактної стомленості та якості поверхні сталевого кульки, застосування технології модифікації поверхні - це обробка поверхні сталевих куль.


Метод полягає в завантаженні стальних куль в спеціальну барабанну машину після термічної обробки сталевих кульок. Завдяки обертанню барабана, підйомний барабан бочки ставить кульки сталі до висоти, а сталеві кульки падають. Падаючі сталеві кульки та сталеві кульки в барабані стикаються один з одним. Кожна зіткнення стальних куль є лише невеликим колом. З збільшенням часу обертання барабана і збільшенням кількості сталевих куль, вся поверхня зіткнень куль збільшується і збільшується. Поверхня сталевих куль збільшується через це повторне зіткнення один з одним. Цей процес посилення поверхні сталевих куль є еквівалентним процесу низькошвидкісного розмотування. Завдяки такому способу обробки поверхні сталевих куль виробляють пружно-пластичну деформацію в процесі зіткнення один з одним. Це призводить до великих змін у структурі і напруженому стані поверхні сталевого кульки, домогтися підвищення міцності поверхні сталевих куль.


Метод полягає в тому, щоб покращити термін служби сталевого кульки - економічного та ефективного технологічного засобу. Його переваги є такими:

1. Легко. Поки існує обладнання для підсилення ролика, він не потребує іншого складного допоміжного обладнання.

2. Висока ефективність виробництва. Поки вибір гарних параметрів процесу зміцнення, він може досягти механізованого виробництва.

3. Високі економічні вигоди. Після зміцнення поверхні сталевих куль, це може значно поліпшити термін служби сталевих кульок, поліпшити ефективність шліфування поверхні сталевих кульок та зменшити поверхневі удари та подряпини сталевих кульок у транспортному процесі.


Розслідування

За наявності будь-який запит про посилання або співпраці будь ласка, не соромтеся, пишіть нам на info@mzsteelball.com або використовувати цю форму запиту. Наш представник зв'яжуться з вами протягом 24 годин. Дякуємо вам за інтерес, проявлений до нашої продукції.

Зв'язатися з нами
Адреса: Село Liupo, село Mangling, Yanshi, Лоян, провінції Хенань, Китай.
Телефон: +86 (0)379 6439 0720
Факс: +86 (0)379 6439 0720
Електронна пошта:info@mzsteelball.com
Головна | Про нас | Продукти | Технічна інформація | Фотогалерея | Новини & подія | Зв'язатися з нами | Мобільний телефон | XML | Головна сторінка