Лоян Mingzhen підшипників сталі м'яч Co., ТОВ

Продукти

Новини & подія

Зменшення енергоспоживання виробництва м'яч з нержавіючої сталі.

Нержавіюча сталь м'яч industrybegan виробництва в минулому столітті. І це таранної кістки швидко розвивається з поліпшенням виробництво техніки. Однак, завдяки тому розширення масштабів і фабриці кількість, нержавіюча сталь м'яч промисловості стала вводити в період низьким рівнем прибутку. Тим часом з технічною вимогою підвищується, вартість почали також зросте. Однак, як на хвя частина механічного устаткування Ціна сталевих куль обмежена в певному діапазоні. Таким чином, скорочення витрат на стає ключем до досягнення прибутку. Для того, щоб знизити вартість і потім зберегти цінову перевагу і довгий час розвитку, Джеррі і паскудної стає все загальних і загальноприйнята в м'яч виробники нержавіючої сталі. Але ми знаємо, що це не довгострокова стратегія. І наукових енергозбереження є ключовим.

1. науковий підбір сировини

Матеріал утилізації важливо, коли ми вибираємо сировиною. По-перше, вибрати сталеві постачальників безпосередньо і скорочення проміжних ланок. Так, це стає можливим знизити вартість матеріалів. Потім виберіть економічно ефективних матеріалів виробникам зменшити додаткові нераціонального використання ресурсів.

2. виробничий процес

Про виробництво форми виберіть Карбід штампів і прес-форми після затвердіння лікування для поліпшення м'яч опору стирання і втому. На м'яч процес холодного заголовок виберіть жорсткий вирізні зменшити кулясті ембріона толерантності та збережіть матеріалу, продовження на форм життя, здешевити виробництво.

3. управління допоміжні речовини

Він повинен Абразивний, шліфувальний, алмазний рідини, щоб допомогти шліфування під час на deflashing, обробки і шліфування. регулярні кількісні тих може врятувати допоміжні речовини, вартість і загальної зменшити Вартість виготовлення сталева куля.

У сучасних умовах жорсткої конкуренції ринку його просто ліквідують в кінцевому підсумку до сліпо більш низькі ціни, незалежно від якості. Правильний і найкращий спосіб є що commit себе поліпшення якості продукції, техніки і меншими витратами виробництва в той же час.

Розслідування

За наявності будь-який запит про посилання або співпраці будь ласка, не соромтеся, пишіть нам на info@mzsteelball.com або використовувати цю форму запиту. Наш представник зв'яжуться з вами протягом 24 годин. Дякуємо вам за інтерес, проявлений до нашої продукції.

Зв'язатися з нами
Адреса: Село Liupo, село Mangling, Yanshi, Лоян, провінції Хенань, Китай.
Телефон: +86 (0)379 6439 0720
Факс: +86 (0)379 6439 0720
Електронна пошта:info@mzsteelball.com
Головна | Про нас | Продукти | Технічна інформація | Фотогалерея | Новини & подія | Зв'язатися з нами | Мобільний телефон | XML | Головна сторінка